پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی؟ بسپرش به ما!

با توجه به مباحث جالبی که اخیرا در حوزه روانشناسی در مورد حافظه و شناخت بیماری های مرضی مطرح میشه، بی شک محبوبیت این رشته در عصر حاضر رو به افزایش هست و میشه اینطور برداشت کرد که این محبوبیت، میتونه روی جمعیت و کیفیت دانشجویان رشته روان شناسی هم تاثیراتی بگذاره.
هر چقدر که جمعیت دانشجو های روانشناسی بیشتر بشه، به نسبت گذشته، درصد تحقیقات مفیدی و درجه اولی که در ایران انجام میشد هم کمتر میشه. به عبارت دیگه، روانشناسی وارد دوران تاریک خودش در ایران میشه.

اما ایده پژوه با این آینده تاریک مقابله میکنه. ما به شما داشنجویان رشته روانشناسی، کیفیت رو اهدا می کنیم. کیفیتی که نه تنها باعث موفقیت شما در زندگی میشه، بلکه بر روی کشورمان ایران هم تاثیرات مثبتی در زمینه روانشناسی میگذاره …

انجام پایان نامه روانشناسی

روان شناسی رشته و تخصص خیلی گسترده ایه که در آینده هم زندگی ما و سایر علوم رو خیلی بیشتر تحت تاثیر خودش قرار میده و باعث بوجود اومدن کلی از گرایش های میان رشته ای جدید میشه. به همین علت، انجام تحقیقات جدید، علیرغم ساده بودن، سختی های زیادی هم داره. شاید بتونیم بگیم کلی از گرایش های روانشناسی هنوز بوجود نیومدن، ولی نمیتونیم بگیم که بوسیله چه کسی بوجود میان و چه زمینه هایی رو در بر میگیرن.

انجام پایان نامه روانشناسی کارشناسی ارشد

انجام پایان نامه روانشناسی برای شما، اگر در مقطع کارشناسی ارشد هستین، میتونست خیلی آسون تر باشه اگر از آریاز کمک میگرفتین. ما در ایده پژوه کلی محقق روانشناس که همگی از دانشگاه های معتبر ایران و حتی چند نفر از دانشگاه های خارج از کشور فارغ التحصیل شدن داریم.

البته بیشتر دانشجو هایی که با ما تماس میگیرن. در مقطع دکتری تحصیل می کنن و بعد از دریافت کارشون برخلاف بعضی موسسه های مدعی احساس پشیمونی نمیکنن و همواره راضی هستن. اما ما می تونیم کار شما دانشجو های کارشناسی و کارشناسی ارشد رو هم به خوبی کار دانشجو های دکتری انجام بدیم.

انجام پایان نامه روان شناسی دکتری

همانطور که داشتم میگفتم، بیشتر دانشجویانی که به ما سر میزنن از مقطع دکتری هستن و هماطور که اطلاع دارین، انجام پایان نامه دکتری یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجو ها در این مقطع و یا حتی در مقطع کارشناسی ارشده.
انجام پایان نامه روانشناسی دکتری در تمامی رشته ها انجام میشه و در صورت نیاز، اصلاحات اساتید هم تا چند مرحله و بدون دریافت هیچگونه هزینه ای پذیرفته شدست. (برخلاف خیلی از موسسات سودجو که دائماً بابت هر کار جزئی ای از دانشجو پول میگیرن و به دانشجو به عنوان یک کیف پول نگاه میکنن.)

مراحل انجام پایان نامه روانشناسی

انجام پایان نامه روانشناسی، چند مرحله اساسی داره که من در اینجا مراحل را برای شما به ترتیب توضیح میدم.

انتخاب موضوع پایان نامه روانشناسی

موضوعی که برای پایان نامه انتخاب میشه، میتونه به دست استاد، محقق یا خودتون باشه؛ اما یک چیز رو باید به یاد داشته باشین و اون این هست که: موضوع شما اهمیت پایان نامتون رو نشون میده که در عین حال نباید تکراری باشه

مشخص کردن ماهیت پایان نامه

ماهیت پایان نامه شما چیه؟ در حقیقت ماهیت، همون شرح مسئله و دلیل به نگارش در آمدن نظریات مورد نظر در پایان نامه شما میشه. محقق های ما در جلسات توجیهی ای که برای شما برگزار می کنن به صراحت و از چند جنبه مختلف دلیل پرداختن به این مسئله را به شما توضیح میدن.

جامع آوری اطلاعات در حوزه روانشناسی

جمع آوری داده های مرتبط با موضوع میتونه بر روش هایی میدانی باشه و یا کتابخونه ای؛ که البته تفاوتی هم برای شما نداره، چراکه ما هم به صورت میدانی و هم به صورت کتابخونه ای کار آماری پایان نامه روانشناسی شما رو انجام میدیم.

تهیه لیست منابع

منابعی که برای انجام پایان نامه روانشناسی انتخاب می کنین باید تازه و نو باشه چراکه روانشناسی هر روز خدا در حال تغییره و دانشمندان سراسر جهان، نظریه های مختلفی رو ارائه می کنن. به همین علت اگر منابع تحقیق شما جدید نباشه، اساساً پایان نامه ای که ارائه می کنین فاقد ارزش علمی شناخته میشه.

دکمه بازگشت به بالا
بستن